הצהרת נגישות

אנו רואים בכל הגולשים חשובים במידה שווה ועל כן הקדשנו זמן ומאמץ על מנת להתאים את האתר שלנו לכלל האוכלוסייה. משמח אותנו שכעת כל הגולשים באתר יוכלו ליהנות מעולם התוכן של EWISE בנוחות ובקלות.

למטרה זו אנו משתמשים בתוסף נגישות המותאם למערכות הניהול WordPress של עמית מורנו. תוסף הנגישות עבר ב EWISE את ההתאמות הייחודיות על מנת להתאימו לאתר בו אתם גולשים.

כמובן שהאתר עומד בדרישה בהתאם לחוק שוויון זכויות עם מוגבלות תשנ"ח – 1998, שעבר שינוי בדצמבר 2012, אז נכנסו לתוקפן התקנות בנושא אתר נגיש (סעיף 35 לחוק), לפיו על כלל האתרים להיות נגישים.

אתר אינטרנט נגיש נדרש לעמוד בהנחיות התקן הישראלי לנגישות 5568 של מכון התקנים, המבוסס על התקן הבינלאומי (Web Content Accessibility Guidelines 2.0) של גוף התקינה הבין-לאומי W3C World Wide Web Consortium.

באתרים ש EWISE פיתחה הוכנסו הרכיבים הבאים:

סייגים להנגשה

כאמור, עשינו עבור הגולשים את מירב המאמצים על מנת להנגיש את תכני האתר. התייחסנו בין היתר לתוכן הטקסטואלי, כותרות, תמונות, וידאו ועוד...

יחד עם זאת, יכול להיות שבכל זאת פספסנו משהו ועל כן ישנם חלקים באתר שאינם נגישים דיים. במקרה ונתקלתם בחוסר נגישות, אנו מתנצלים ומבקשים את סליחתכם.

בנימה זו, נשמח ונודה לכם מאד אם תוכלו לעזור לנו להנגיש את האתר עבור כלל הגולשים. אם נתקלתם בתוכן באתר שאינו מונגש, נשמח שתודיעו לנו ואנחנו נעשה את כל המאמצים כדי לפתור את הבעיה.

אנו תמיד שואפים לשפר ולייעל את נגישות האתר ושואפים להגיע לכלל האוכלוסייה.

בהזדמנות זו גם נאחל לכם המשך גלישה נעימה באתר ומצפים לראותכם כאן שוב!