לקום בבוקר, להתמתח לתוך בוקר חדש, ללחוץ על כפתור חימום הקומקום, לשים בכוס חצי כפית קפה ועוד חצי סוכר, לשפוך יוגורט לבן ומזמין לקערה עגולה, להוסיף מעט דגנים מחיטה מלאה מהולים בסיבים תזונתיים וויטמינים חשובים, לקחת ביס קטן מהארוחה הקטנה הזו, לפתוח את העיתון, להרגיש בריאים, להרגיש חזקים, לשתות כוס מים בסוף הארוחה וליהנות מבוקר חדש שיפתח יום מדהים ושעות מדהימות של בריאות ואושר.

כן, נשמע כמו פנטזיה שאנחנו מדמיינים מדי ערב, מחר נאכל בריא, ממחר נוותר על השוקולד בתיק, על מסעדות הג'אנק פוד, על השמנת בפסטה ועל הקינוח שהתרגלנו אליו בסוף הארוחה. לא כל כך פשוט, וכמעט כל הבטחה עולה בתוהו ודוחה את עצמה ליום אחר.

למרות זאת, למרות הקושי, כולנו חולמים על התקופה הזו שנקום ב 5 בבוקר, נצא לריצה משחררת ונאכל מכל חמשת אבות המזון המפוזרים ב 6 ארוחות קטנות במהלך היום, נכניס את עצמנו לאורח חיים בריא, נאכל בריא, נרגיש בריא, נחייה בריא!

 מתכונים טעימים, אך בריאים.

יש חשיבות רבה למזון בריא בחיינו, להרגשה שלנו, לבריאות הפיזית שלנו ולאורח חיינו. כמובן שאין צורך לוותר על כל הסוכר בחיינו, כמו שכל רופא נוהג להסביר- אפילו שוקולד במידה הוא מאד בריא למוח! כך לאט לאט תכניסו עצמכם לתוך תחושה אמיתית של בריאות, תרגילו עצמכם למתכונים ומזון, תחשפו את עצמכם לעולם חדש וטעים של בריאות, אנינות טעם ותחושה אחרת, טובה ובריאה.

בסופו של דבר אתם תאמצו באהבה ורצון אורח חיים חדש בו תרגישו אנשים חדשים ובריאים יותר.