איך הגענו בכלל למושג הזה?

אוכל בריא הוא מושג בן ימינו. לפני המון שנים אוכל היה אוכל, שתי סוגים טרי או רקוב, אכיל ולא אכיל. לא היה צורך להזכיר כמה אוכל משפיע על הבריאות ואורך החיים שלנו. בתקופות קדומות היינו מזיעים הרבה להשיג משהו לארוחת ערב, היום לא חייבים לקום מהכסא – האוכל מגיע עד אליך.

הזמנים המודרניים קובעים חוקים חדשים למשחק – מהר יותר, קטן יותר, זול יותר. על חשבון מה הצורך לחסוך במקום ובהוצאות הביא לסוג מוצרים שהם מבחינת הטעם וריח יותר "טעימים", אך מבחינת התכולה עצמה ריקים מחומרים מזינים.

מזון בריא – ניתן למצוא דוגמאות באתר של טבעוני למתכונים בריאים

הגענו למצב שנקניק שמוכרים בחנות לא מכיל בשר. אני מגזים, כמובן, אך ישנם נקניקים שאחוז הבשר הוא זעיר מאוד . אולי 8 אולי פחות. כל השאר עשוי מסויה. זה חומר הרבה יותר זול וביחד עם חומרי טעם וריח קשה מאוד להבדיל את הטעמים. ביחד עם החומרים "בטעם בשר" ישנם כאלה המעוררים תאבון. משהו מלוח וחריף.

 

מה התוצאה?

אחוז האנשים שסובלים מעודף משקל מכפיל את עצמו. האדם הממוצע צורך עשרות קילוגרמים של אוכל יותר בשנה. המון מחלות לב שנובעות ישירות תזונה לא נכונה. ילדים שחולים בסכרת

מה עושים?

קודם מעלים את המודעות של אוכל בריא – גולשים ומעשירים את הידע. מתחילים להסתכל על העטיפות של האוכל. להשוות עוד לפני שניגשים לקופה. שומן, חלבון, חומרים משמרים, חומרי טעם וריח, בודקים עוד מוצרים באותו המדף, מה משמין, מה כן כדאי אך לא טעים במיוחד בודקים את החנות ממול. רק בסוף מקבלים החלטה.

תתחילו ליישם את הדברים הפשוטים האלה ואנחנו נדאג לכם להמלצות, הכי חשוב לדאוג לסובבים אתכם שיאכלו אוכל בריא.
למעוניינים להזמין אוכל בריא הביתה יש אפשרות להשתמש בשירותי קייטרינג :

  • זה מהיר
  • לא מלכלך
  • טרי
  • וטעים

כמובן שאחרי שאנחנו כבר למדנו איך לאכול בריא. כבר מרגישים יותר טוב מומלץ לפנק את הגף במסג' טוב. כי רוב היום הגוף בלחץ או שלא ישנים מספיק או שעסוקים בבעיות למיניהן . הדרך הטובה שעוזרת לי אישית להוריד את כל המתחים זה לזרוק את עצמי באיזה חוף ים, עם בקבוק מים ועם אבטיח אדום ותאים. רצוי ביום שישי בצהריים

אז גם יש כוח גם בריאות וגם המצב האמוציונלי נמצא בהורמוניה.

מה אתם אומרים?

ניסיתם ?

בברכה

צוות האתר